Передісторія

Починаючи з ХІІ-го століття на землях Лівонії виникли духовно-феодальні князівства. Через ряд причин, до середини ХІV століття, в регіоні стала домінувати енергійна німецька нація. Більшість дворянства та духовенства було або німецького походження, або онімеченим. Лицарями в місцевих орденах ставали виключно німецькі брати і навіть торгівлю контролював союз німецьких вільних міст (лат. Hansa Teutonica). Однак, підкорювачі не почувалися спокійно на чужій землі. Часті повстання місцевого населення і конфлікт інтересів самих завойовників перетворив цей край на справжню порохову бочку.

Через своє географічне положення, в епіцентрі всіх згаданих факторів опинився невеликий острівець в Балтійському морі, що належав Езельському єпископству. Адміністративним центром острову було портове містечко на чолі з єпископським намісником – фогтом бароном Леопольдом. Протистояв жорстокому барону староста ганзейських купців Дитріх, котрий з іншими патриціями прагнув захопити владу в місті. Рано чи пізно взаємні інтриги та підступи мусили перейти у відкритий конфлікт і причиною для нього могла стати навіть така малопомітна обставина, як поява в місті кількох нікому не відомих шукачів пригод…

 

Мисливець Курт
Розпалений і знавіснілий від переслідування велетень женеться за вами. Ви плутаєте між деревами, перестрибуєте через кущі та повалені стовбури, однак його тяжке дихання все ближче. Якщо обернутися, то – це буде кінець. Ваші сили закінчуються, легені нестерпно печуть, от-от розірвуться, кров бухає в голові,  але ви біжите.
– Трясця!
Несподівано ваш шлях обривається глибоким яром. Мить вагання і… все. Якась нелюдська сила хапає вас за комір і ви провалюєтесь у густу й вологу темряву.
Цей моторошний, знесилюючий кошмар мордує вас уже багато років. Що це? Жахливі спогади чи пророцтво?  Відповідей у вас немає. Ви взагалі мало що можете розповісти про себе. Старий мисливець-самітник розповідав, що знайшов вас у лісі обдертого і здичавілого. Коли старий помер, ви подалися до міста і влаштувалися сержантом найманцем в команду капітана Свена. Тепер  ви нарешті відчули себе повноцінною людиною і могли б вважати себе щасливим, якби не кляті кошмари, що продовжують отруювати ваше життя.
Фінальне завдання: Знайти і усунути причину ваших нічних кошмарів.
Торговець Ервін
Свого сільського імені ви соромились,  тому перекрутили його на німецький манер – Ервін. Якщо бути відвертим, то змінили ви не лише ім’я. Із убогого, забрьоханого і голодного хлопчика ви стали повноправним і забезпеченим містянином. Бачила б вас тепер ваша мама. Весь ваш одяг із дорогого матеріалу, прикрашений чудернацькими яскравими пташечками та квіточками. Мама б вами гордилася. Звісно не так, як вашим старшим неймовірно розумним братом Хярмо. Мама казала, що по нього спеціально іноземці приїхали, щоб забрати в університет. Ще й грошей заплатили. Мама любила розповідати про свого розумника Хярмо, а перед смертю взяла з вас обіцянку розшукати його. Мама сподівалася, що така велика людина десь і вас прилаштує. Але ви й без Хярмо вибилися в люди, ви влаштувалися сержантом найманцем в команду капітана Свена.
Ставши значимим членом суспільства, ви тепер можете і з розумником-братом зустрітися, але спочатку доведеться його знайти.
Фінальне завдання: Дізнатися про долю вашого старшого брата Хярмо.
Злодій Рауль
Прожити життя можна лише в два способи, або переможцем, або невдахою. Трудяги переможцями не бувають, це ви зрозуміли ще в дитинстві і тому втекли зі злиденної сім’ї слабаків до господарів цього життя – злодіїв. Однак, поживши серед них ви зметикували, що і злодії не переможці. Бо перемога – це вміння безкарно відібрати у інших те що потрібно вам. А до безкарності їм було ой як далеко. Безкарність може гарантувати лише влада. Коли ви це усвідомили, то вам наче полуда з очей спала. Ви збагнули що справжня влада полягає не у володінні грошима чи титулами, а в можливості їх відібрати. Зрозумівши це, ви кинули злодійське життя і влаштувалися сержантом найманцем в команду капітана Свена.
Тут і тепер ви нарешті маєте шанс здобути таку інформацію і такі докази про найбагатших людей міста, що вони танцюватимуть перед вами на задніх лапках.
Фінальне завдання: Роздобути компромат на котрогось із міських багатіїв.
Воїн Німий
Ви не любите говорити. Це дратує людей. Але вам байдуже. Ви їм нічого не винні. Вас дражнять, називають Німим, Тихим, Кам’яним.  Але вам байдуже. Вашу зовнішню апатію сприймають за нерішучість, в’ялість і навіть за тупість. Але вам байдуже. Ви вмієте вихопити меча швидше за будь кого, наздогнати найшвидшого бігуна  чи вилізти на стіну в повному обладунку. Та про це мало хто знає. Ви нікому нічого не доводите. Ви йдете до своєї цілі – помститися фогту Леопольду. Вам доводиться терпіти знущання на службі у свого найлютішого ворога, але ви потроху наближуєте свій шанс. При можливості ви саботуєте будь-які фогтові завдання. Тихо, без галасу ви мов вода підточуєте владу фогта. Зрештою ви до нього доберетеся і ніхто вас тоді не зупинить. Тоді ви заговорите і згадаєте йому все.
Фінальне завдання: Добратися до фогта Леопольда і помститися йому.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

theme by teslathemes